ROTTINGMÖBLER, 4 delar.

ROTTINGMÖBLER, 4 delar.
4411603. ROTTINGMÖBLER, 4 delar.

Soffa höjd cirka 80 cm, längd cirka 118 cm.
Stolar 78 resp 102 cm.

Bruksslitage, skador förekommer. Dynor saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolar 78 resp 102 cm.

Antal besök: 477