SERVERINGSBRICKA, Jugend, tidigt 1900.

4411532. SERVERINGSBRICKA, Jugend, tidigt 1900.

Glas, tenn.
56x33 cm.

Brukslitage, ålderslitage, förekommer nötningar/märken/repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glas, tenn.
56x33 cm.

Antal besök: 278