KARMSTOL.

KARMSTOL.
4411494. KARMSTOL.

Höjd ca 80 cm.
Sitthöjd ca 43 cm
Djup ca 45 cm.
Bredd ca 45 cm.

Bruksslitage, repor samt märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
4411494. KARMSTOL.

Höjd ca 80 cm.
Sitthöjd ca 43 cm
Djup ca 45 cm.
Bredd ca 45 cm.

Antal besök: 192