KLÄNNINGAR, 3 stycken, 1900-talets mitt.

4411472. KLÄNNINGAR, 3 stycken, 1900-talets mitt.

Uppskattad storlek 38/40
Längd ca 100 cm.

Den prickiga klänningen med slitage och sömsläpp, bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Uppskattad storlek 38/40
Längd ca 100 cm.

Antal besök: 273