BORDSLAMPOR, 2 st, lackerad mdf, Oi Soi Oi, 2000-tal.

4411377. BORDSLAMPOR, 2 st, lackerad mdf, Oi Soi Oi, 2000-tal.

Cylinderformad lampfot, diameter ca 14, höjd inklusive lampsockel ca 45 cm.
Textilskärm med diameter ca 30 cm.
Total höjd ca 68 cm.

Bruksslitage, märken. Lampsocklarna sitter något löst i lampfot. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd ca 68 cm.

Antal besök: 287