EFVA ATTLING. COLLIER MED STJÄRNOR.

4411371. EFVA ATTLING. COLLIER MED STJÄRNOR.

Sterlingsilver, stämpelsignerad, längd 45,5 cm.

Bruksslitage.

Efva Attling (Född 1952)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Efva Attling (Född 1952)

Antal besök: 1 117