GLASSERVIS, 44 delar, 1900-tal.

4411294. GLASSERVIS, 44 delar, 1900-tal.

12 vinglas höjd 16 cm
11 selterglas höjd 9,5 cm
9 starkvinsglas höjd 11 cm
12 snapsglas höjd 13 cm.

1 vinglas samt 2 starkvinsglas med minimalt nagg, bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 vinglas höjd 16 cm
11 selterglas höjd 9,5 cm
9 starkvinsglas höjd 11 cm
12 snapsglas höjd 13 cm.

Antal besök: 236