DAGBÄDD, "Pixbo", IKEA, 1970-tal.

4411220. DAGBÄDD, "Pixbo", IKEA, 1970-tal.

Höjd 40 cm, 200 x 84 cm, utfälld 152 cm,
höjd inklusive ryggplymå 80 cm.
Ryggplymåns klädsel designad av Marja Metsovaara.

Bruksslitage, ryggplymåns klädsel delvis blekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 855