VÄGGUR, Westerstrand.

VÄGGUR, Westerstrand.
4411152. VÄGGUR, Westerstrand.

Höjd 56 cm
Bredd 33 cm
Med Pendel.

Bruksslitage, färgsläpp, lagningar. Glas saknas. Nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 56 cm
Bredd 33 cm
Med Pendel.

Antal besök: 282