SOFFBORD, engelsk stil. 1900-tal.

441114. SOFFBORD, engelsk stil. 1900-tal.

Med klaffar och lådor i sarg. Klädd med skinn på bordsyta. Längd 80 - 120, bredd 47, höjd 56 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 444