JÖRGEN MÖLLER. Väggur & barometer, för Georg Jensen, Danmark.

4411144. JÖRGEN MÖLLER. Väggur & barometer, för Georg Jensen, Danmark.

Diameter 6 cm.

Bruksslitage. Repor. Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 6 cm.

Antal besök: 403