TVÅ VÄVAR I TRÄ I FJÄRRAN ÖSTERN.

4411075. TVÅ VÄVAR I TRÄ I FJÄRRAN ÖSTERN.

Inte matchande. Längd 107cm, höjd 24cm.

Allmänna märken och repor på träet. Mindre brister och små skador. Se bilder online.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 100