KRUS SAMT VATTENHO, keramik, Höganäs, Vallåkra samt Bornholm.

441104. KRUS SAMT VATTENHO, keramik, Höganäs, Vallåkra samt Bornholm.

Krusen 5 och 15 liter, vattenhons längd 53 cm.

Slitage samt nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage samt nagg.

Antal besök: 965