MATBORD, 1960-tal.

MATBORD, 1960-tal.
4411001. MATBORD, 1960-tal.

Ben av bok. Sarg och skiva fanerad med teak. Med klaff á 40 cm. Längd 125 (med klaff 165), bredd 80, höjd 71 cm.

Bruksslitage. Blekt skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!
4411001. MATBORD, 1960-tal.

Bruksslitage. Blekt skiva.

Antal besök: 525