GULDARMBAND, 333 signerad F. Speidel, Pforzheim.

441093. GULDARMBAND, 333 signerad F. Speidel, Pforzheim.

8 karat guld med stämperl, Friedrich Speidel, Pforzheim från 1920-talet. . Längd 19 cm, bredd 1,2 cm, vikt 12,2 gram.

Gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gott skick.

Inter-Arte
Antal besök: 2 166