STOLAR, 4 stycken, ek/rotting, tidigt 1900-tal.

441077. STOLAR, 4 stycken, ek/rotting, tidigt 1900-tal.

Snidad rygg.

Skeva ben, smärre träskador samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Snidad rygg.

Antal besök: 478