SOFFBORD MED KAKELSKIVOR, 1900-talets mitt.

441065. SOFFBORD MED KAKELSKIVOR, 1900-talets mitt.

Längd 97, bredd 67, höjd 51 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 472