Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
NILS ASPLUND. "Stora Skuggan", olja på duk, signerad samt daterad 1956.
441064. NILS ASPLUND. "Stora Skuggan", olja på duk, signerad samt daterad 1956.
46 x 55 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
46 x 55 cm.
Auktionshuset Kolonn
2 660