ELISABETH LINDSTEDT. "Vinden är vresig kölden sträng". Olja på duk, signerad och daterad 1998.

441063. ELISABETH LINDSTEDT. "Vinden är vresig kölden sträng". Olja på duk, signerad och daterad 1998.

45 x 54 cm.

Lagning på duken.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 54 cm.

Lagning på duken.

Antal besök: 1 356