DIORAMA, 1900-tal.

DIORAMA, 1900-tal.
4410623. DIORAMA, 1900-tal.

Skeppsmodell.
Mått: 34 x 46 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
4410623. DIORAMA, 1900-tal.

Skeppsmodell.
Mått: 34 x 46 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 187