ROGER SPRUNGER. Dunbar. Soffbord/soffbord, 1960-tal.
4410599. ROGER SPRUNGER. Dunbar. Soffbord/soffbord, 1960-tal.
Roger Sprunger för Dunbar Furniture, soffbord/soffbord, 1960-tal, förkromad metallkonstruktion, rund glasskiva,
Mått ca.: H. H. 40,5 cm, diameter 100 cm.
Åldersanpassade tecken på användning och gnidning, delvis repor och flisar.