SOFFA, Art Deco, 1930-tal.

SOFFA, Art Deco, 1930-tal.
4410587. SOFFA, Art Deco, 1930-tal.

stomme i betsad björk med skuren stiliserad dekor.
Lösa plymåer i sits och rygg. Ca höjd 59, 188x88 cm.

Se även (fåtöljer) 4409745.

Slitage, märken, skador på klädsel förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Se även (fåtöljer) 4409745.

Antal besök: 287