J. LEWIS. FLODSCENER (2).

J. LEWIS. FLODSCENER (2).
4410560. J. LEWIS. FLODSCENER (2).

olja på duk, signerad nere till vänster, i förgyllda ramar vardera, 28cm x 34 cm.

små oegentligheter.

Gör en kostnadsfri värdering!

små oegentligheter.

Antal besök: 140