SERVISDELAR, 14 delar, flintgods, "Aptit", Rörstrand.

4410472. SERVISDELAR, 14 delar, flintgods, "Aptit", Rörstrand.

5 mattallrikar, 24,5 cm
5 djuptallrikar, 20 cm
4 assietter, 18,5 cm.

Brukslitage, förekommer bleknad, repor, gulnad, sprickor/nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 mattallrikar, 24,5 cm
5 djuptallrikar, 20 cm
4 assietter, 18,5 cm.

Antal besök: 384