SPEGEL, funkis, 1930-tal.

SPEGEL, funkis, 1930-tal.
4410466. SPEGEL, funkis, 1930-tal.

Förnicklade beslag. Diameter 80 cm.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre ytslitage.

Antal besök: 346