BRUNNO BRUNI (B. 1935). NAKEN STUDIE.

4410357. BRUNNO BRUNI (B. 1935). NAKEN STUDIE.

litografi, signerad och numrerad 770/1000, 70cm x 59cm, inramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 98