Bubbelvas från 1970-talet.

Bubbelvas från 1970-talet.
4410332. Bubbelvas från 1970-talet.

Bubbelvas från 1970-talet.
Mått: h. 28,5 cm. B. 20 cm T. 14,5 cm.

Åldersanpassat skick, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bubbelvas från 1970-talet.

Åldersanpassat skick, repor.

Antal besök: 148