BÄGARE, 3 st, silver, GAB, MGAB samt C.G.Hallberg, 1900-talets andra hälft.

441032. BÄGARE, 3 st, silver, GAB, MGAB samt C.G.Hallberg, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca 5,3 - 10 cm.
Vikt ca 224 gram.

Gravyrer. Smärre slitage. Mittersta bägaren med buckla på fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 5,3 - 10 cm.
Vikt ca 224 gram.

Antal besök: 607