EN MÄNGD VINTAGE VISSELPIPOR.

EN MÄNGD VINTAGE VISSELPIPOR.
4410253. EN MÄNGD VINTAGE VISSELPIPOR.

Med två Acme Thunderer Whistles, och andra diverse Acme-visselpipor. 7 totalt. Längd 8cm.

Olika märken, repor och slitage. I behov av en ren. Se bilder online.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 114