SYLTBURKAR, 4 st, stengods, Arabia.

4410203. SYLTBURKAR, 4 st, stengods, Arabia.

Tryckt dekor av bär i blått.
Höjd 9 cm, diameter 12 cm.

Bruksslitage. Krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tryckt dekor av bär i blått.
Höjd 9 cm, diameter 12 cm.

Bruksslitage. Krackelyr.

Antal besök: 114