TVÅ GEORGE IV SILVER BORDSSKEDAR (2).

4410190. TVÅ GEORGE IV SILVER BORDSSKEDAR (2).

Stämplad London 1821, 22,5 cm lång, total vikt 4,09 oz.

kraftigt fläckad, repor på ytan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 103