4410178. PETER SYLVESTER (1937-2007). Vädret i april.
Peter Sylvester (1937-2007), aprilväder, etsning i blått, 1973, signerad, daterad, numrerad och titeln, exemplar 9/120, ca. 17 x 41 cm, inramad bakom passepartout och glas, med ram ca. 32 x 56.