PETER SYLVESTER (1937-2007). Vädret i april.

4410178. PETER SYLVESTER (1937-2007). Vädret i april.

Peter Sylvester (1937-2007), aprilväder, etsning i blått, 1973, signerad, daterad, numrerad och titeln, exemplar 9/120, ca. 17 x 41 cm, inramad bakom passepartout och glas, med ram ca. 32 x 56.

Ej inramad, undersökt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej inramad, undersökt.

Antal besök: 120