CHIFFONJE, tidigt 1900-tal.

CHIFFONJE, tidigt 1900-tal.
4410137. CHIFFONJE, tidigt 1900-tal.

Höjd 122 cm
Bredd 84 cm
Djup 44 cm.

Skador på nyckelskyltar
Fläckar, repor, märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 122 cm
Bredd 84 cm
Djup 44 cm.

Skador på nyckelskyltar
Fläckar, repor, märken.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 233