CARL MALMSTEN. Soffbord, "Ovalen", mahogny, brickmärkt.

4410101. CARL MALMSTEN. Soffbord, "Ovalen", mahogny, brickmärkt.

Höjd 60, bredd 120, djup 86 cm.

Bruksslitage, repor, flertalet fläckar.

Carl Malmsten (1888–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

Carl Malmsten (1888–1972)

Antal besök: 442