NILS NILSSON. Sittande flickor. Färglitografi. Signerad och numrerad 89/260.

441008. NILS NILSSON. Sittande flickor. Färglitografi. Signerad och numrerad 89/260.

50 x 65 cm.

Nils Nilsson (1901–1949)

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 65 cm.

Nils Nilsson (1901–1949)

Antal besök: 907