TOMTAR, 2-stycken, keramik, 1900-tal.

4410065. TOMTAR, 2-stycken, keramik, 1900-tal.

Höjd 16-26,5 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16-26,5 cm.

Mindre ytslitage.

Adress

Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige

Placering
001
Antal besök: 105