REMDRIFTSYSTEM, eldriven, 1900-tal.

4410045. REMDRIFTSYSTEM, eldriven, 1900-tal.

Monterad på träplatta.

Plattans mått ca 27,5 x27,5 cm. Höjd ca 19 cm.

Ej funktionstestad. Sladd och remmar saknas. Repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Monterad på träplatta.

Antal besök: 224