AFTONVÄSKA, silver, Svenska importstämplar.

4409997. AFTONVÄSKA, silver, Svenska importstämplar.

Tillverkad av sammansatta silvertrådar, bärrem, bredd ca 16,5 och höjd 15 cm.
Vikt ca 248 g.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt ca 248 g.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 199