ISHINK, metall och plast, 1900-tal.

440998. ISHINK, metall och plast, 1900-tal.

I form av äpple, höjd ca 21cm.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bucklor.

Antal besök: 480