BROR BONFILS. Stringtavla, Danmark, 1900-talets mitt.

4409989. BROR BONFILS. Stringtavla, Danmark, 1900-talets mitt.

Höjd 40, bredd 23 cm.

Bruksslitage, skador i skålen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 40, bredd 23 cm.

Antal besök: 161