YRJÖ EDELMANN. AFFISCH, blyertssignerad.

4409958. YRJÖ EDELMANN. AFFISCH, blyertssignerad.

ramstorlek:
höjd 69 cm, bredd 52 cm.

mindre ramslitage.

Yrjö Edelmann (1941–2016)

Gör en kostnadsfri värdering!

ramstorlek:
höjd 69 cm, bredd 52 cm.

mindre ramslitage.

Yrjö Edelmann (1941–2016)

Antal besök: 190