YTTERFODER, flintgods, Gefle,, modell Percy.

4409876. YTTERFODER, flintgods, Gefle,, modell Percy.

Höjd ca 21 cm, diameter ca 27 cm.

Bruksskick, krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick, krackelyr.

Antal besök: 183