ÄLDRE BRANDSPRUTA, No115, koppar.

440986. ÄLDRE BRANDSPRUTA, No115, koppar.

Ca 85cm.

Slitage.
Lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 85cm.

Slitage.
Lagningar.

Antal besök: 726