KLÄDSKÅP, omkring 18/1900-tal.

4409842. KLÄDSKÅP, omkring 18/1900-tal.

Höjd ca 222 cm
Bredd ca 95 cm
Djup ca 56 cm.

Senare målat, slitage, smuts, märken, sprickor, nötningar, färgbortfall, lås saknas. Medföljer lös fot/list. Saknas en bit av list.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 222 cm
Bredd ca 95 cm
Djup ca 56 cm.

Antal besök: 1 307