CARL MALMSTEN. Soffa, "Hemmakväll", 1900-talets mitt.

4409779. CARL MALMSTEN. Soffa, "Hemmakväll", 1900-talets mitt.

Randig textilklädsel.

Höjd 82, längd 200, sitthöjd 41 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage, smuts.

Carl Malmsten (1888–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

Randig textilklädsel.

Carl Malmsten (1888–1972)

Antal besök: 555