REMMARE, snapsglas, 16 st, 1900-tal.

4409720. REMMARE, snapsglas, 16 st, 1900-tal.

Höjd: 12.5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: 12.5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 227