MATSALSGRUPP, 5 delar, 1960-tal.

4409688. MATSALSGRUPP, 5 delar, 1960-tal.

1 st bord:
Höjd: ca 73 cm
ca 134.5 x 85 cm
Stolar
Höjd: ca 77 cm
Sitthöjd: ca 43 cm
ca 46 x 44 cm.

Normalt bruksslitage förekommer.
Se foton.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st bord:
Höjd: ca 73 cm
ca 134.5 x 85 cm
Stolar
Höjd: ca 77 cm
Sitthöjd: ca 43 cm
ca 46 x 44 cm.

Se foton.

Antal besök: 699