GREGORY FINK. BLANDTEKNIK. ANSIKTSKOMPOSITION.

4409641. GREGORY FINK. BLANDTEKNIK. ANSIKTSKOMPOSITION.

Gregory Fink (England/Brasilien, 1946-).
Signerad "GREGORY FINK".
Daterad 1976.
Bildmått: ca 60x30cm.
Rammått: 72x52cm.
Inköpt hos The Chandé gallery i London.

Ram med slitage samt glaset med ytsmuts och beläggning. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad "GREGORY FINK".
Daterad 1976.
Bildmått: ca 60x30cm.
Rammått: 72x52cm.

Antal besök: 203