VÄVNAD, FLAMSK, DATERAD 1931.

VÄVNAD, FLAMSK, DATERAD 1931.
4409628. VÄVNAD, FLAMSK, DATERAD 1931.

Mått: 106x68cm.

Lättare bruks- och ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 106x68cm.

Lättare bruks- och ytslitage.

Antal besök: 626