VÄGGLAMPETTER, mässing, 1900-tal.

4409599. VÄGGLAMPETTER, mässing, 1900-tal.

Längd 25, bredd 10,5 cm.

Bruksslitage, fläckar, putsrester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 25, bredd 10,5 cm.

Antal besök: 113